Promocje

Jak można się domyśleć tutaj będziemy zamieszczać najnowsze oferty dotyczące naszych kopiarek drukarek oraz ploterów, które często się zmieniają. Chcemy być na bieżąco, w świecie poligrafii, dlatego oferta będzie coraz bogatsza o nowych producentów i ich urządzenia.

Promocyjne ceny mogą dotyczyć zarówno małych firm jak i rozległych przedsiębiorstw. Wszystko uzależnione jest od rodzaju, wielkości, ilości i ceny zamówienia. Do tego dopasowywane są rabaty. Ważne odnotowania jest to, że w przeciwności do pozostałych firm, nasze promocje i rabaty są elastyczne. Oznacza to, iż nie mają sztywnego przypisania do jednego artykułu czy urządzenia. Można dowolnie nimi manewrować w zależności od swoich upodobań.

Oczywiście na dodatkowe rabaty możesz liczyć, jeśli jesteś już u nas kolejny raz. Za pierwszym razem wpisany jesteś w nasz rejestr gości. Oznacza to, że kolejna Twoja wizyta zostanie dostrzeżona przez system. Umożliwi Ci to skorzystanie z dodatkowych udogodnień. Rabaty i promocje zwiększają się sukcesywnie z każdą, kolejną wizytą. Ponad to, jeśli dotrze do nas osoba, która poinformuje nas, że jest tu z Twojego polecenia, zostanie to odnotowane na Twoim prywatnym profilu naszej firmy. Po pięciu wizytach i zamówieniach (osobnych!!!) masz możliwość uzyskania karty stałego klienta. Pozwala Ona na zakup jednego urządzenia w roku całkowicie ZA DARMO!!. Nie przegap takich okazji! Przyjdź do nas i zobacz, jak nasza firma może Cie zaskoczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *